CERTYFIKAT EnglishScore This is official: most jobs now require English.

Czym jest EnglishScore?
EnglishScore to globalny test i certyfikat z języka angielskiego dla rynku pracy. Test zdawany jest przez ponad 2 miliony osób rocznie w ponad 150 krajach. Dzięki EnglishScore możesz ocenić swoje umiejętności językowe w zakresie słuchania, czytania, pisania i mówienia. A wszystko to zrobisz na telefonie komórkowym.

Wyższa Szkoła Gospodarki jest oficjalnym partnerem British Council EnglishScore (Approved Partner), dzięki czemu po zakończeniu testu otrzymasz zniżkę w wysokości 25% na certyfikat po wpisaniu tego kodu PL-WSG-25

Studenci WSG mogą wnioskować o zaliczenie lektoratu z języka angielskiego po przedstawieniu certyfikatu EnglishScore potwierdzającego poziom biegłości językowej z języka angielskiego na poziomie B2 na studiach pierwszego stopnia lub B2+ na studiach drugiego stopnia. O zwolnienie z lektoratu nie mogą ubiegać się studenci kierunków studiów objętych standardami kształcenia.

Jak to działa?
Test EnglishScore Core Skills, który ocenia gramatykę, czytanie i słuchanie zajmuje ok. 40 minut. Podejście do testu jest bardzo proste i szybkie, a wyniki dostępne natychmiast. Dostępne są również testy Speaking (Mówienie) i Writing (pisanie), które trwają ok. 30 min, a wyniki dostępne są w czasie do 24 godzin. W przygotowaniu do testów pomogą Ci nasze przewodniki (Core Skills and Speaking).

Aby podejść do testu:
1. Ściągnij aplikację EnglishScore na swój telefon z Android or iOS.
2. Wykonaj test Core Skills.
3. Przy płatności za certyfikat wprowadź kod Voucher Code: PL-WSG-25, aby otrzymać 25% zniżki.
4. Po otrzymaniu wyników Core Skills możesz również wykonać testy i zakupić certyfikaty Speaking i Writing.

Przewodniki jak podejść do testu i otrzymać certyfikat krok po kroku (Step-by-step Walkthroughs) w języku angielskim i polskim. Na stronie British Council EnglishScore w zakładce "Resources", w sekcji "Test preparation" znajduje się komplet przewodników dla zdających (Test Taker Guides). Link do materiałów.

Punktacja:
EnglishScore prezentuje wynik za pomocą znanej na świecie europejskiej skali CEFR (poziomy od A2 do C1), jak również skali punktowej od 0 do 599 punktów. Za każdy test (Core Skills, Speaking and Writing) otrzymasz osobny wynik w skali CEFR i punkty EnglishScore.

Punktacja wygląda następująco:
A2: 200-299
B1: 300-399
B2: 400-499
C1: 500-599

Dlaczego warto zdobyć certyfikat EnglishScore?

● Międzynarodowy certyfikat: Zdąbądź globalnie rozpoznawalny certyfikat z języka angielskiego od British Council
● Dokładny i rzetelny: Stworzony przez ekspertów ds. Oceny kompetencji językowych, wyniki są dokładne i wiarygodne.
● Wygodny i szybki: Możesz go zdać w dowolnym miejscu i czasie na swoim telefonie komórkowym.
● Oszczędność pieniędzy: EnglishScore jest bardziej dostępny cenowo niż inne znane egzaminy z języka angielskiego.


Studenci Wyższej Szkoły Gospodarki, jako oficjalnego partnera EnglishScore (Approved Partner) są uprawnieni do 25% zniżki na certyfikat EnglishScore. Wystarczy wpisać voucher code PL-WSG-25 po zakończeniu testu, aby odebrać swoją zniżkę na certyfikat.

Wideo

Link do filmu

Zapytaj w biurze, bud. H, pokój H002 lub napisz do nas sjo@byd.pl